hore.jpg (5883 bytes)

 

    Bratislavský pivný sprievodca

    Takže som už zasa späť, po úspešnom zmáknutí diplomovje práce za idem s chutou vrhnúť do skúmania bratislavských podnikov, krčmičiek a pohostinstiev. Som dostal avízo že vraj mnou najviac nenávidený podnik Stará sladovňa má byť vynovený (to viem) a vraj tam má byť aj nový personál.Som veľmo zvedavy, či sa niečo zmení, alebo sa nový zamestanci zaškolia u starých. Aj chudak starý dobrý Krym nás už opustil je tam teraz reštika Trafená hus, ktorú poznám z Brna a Prahy, majú super personál, dobre varia (draho) a lacné pivo (v Čechách je to 20 za dvanástku)

    Každý navštívený podnik má je zhodnotneý ale komentŕr je určite niečím ovplyvnené, napríklad pracujúcou smenou. Ak ťa niečo napadne tak mi to kľudne pošli a ja to tam pripojím k danej krčme do názorov. Som sa rozhodol, že ak v podniku varia, tak za poznámku "Kuchyňa" budem dávať aj cenu klasického jedla - vyprážaného rezňa s opekanými zemiakmi

   Vypotil som akože anketu, tak možte zahlasovať.anketa.gif (391 bytes))

nejaký nápad?

 

 

Pôvodne som chcel zmapované podniky sprístupniť dvoma spôsobmi, cez ich zoznam a cez mapu Bratislavy, ale asi bude iba ten zoznam, na urobenie mapy asi nemam.

K dnešnému dňu je počet spracovaných podnikov rovný 80.

Tu je zoznam spravených krčiem a takisto zoznam tých čo plánujem spraviť

Takto by mala dopadnúť celá Bratislava, ale zatiaľ nič moc (skôr to nič)

      Toľko pivárov nás už navštívilo!

Na záver by som ešte rád poďakoval pár luďom. Johnymu za poskytnutie pristoru pre stránku a za pomoc, občianskemu združeniu FOTOFO za požičanie fotoaparátu, Rišovi (organizátorovi Bratislavského Pivného MaratónuPoď sa aj TY konečne dokonale uvolniť a zažiť niečo úplne nové! ) za neustálu pivnú motiváciu a všetkým známym - Yng, Lošo, Ifco+všetkým ostatným (aj neznámym) za podporu.

Nesmrteľnej výčapníčke z kaviarne Lýre by som rád venoval pesničku od populárnej kapelky REAL - Tučná Piča ANO, iba pre tú krásku. MILUJEM ŤA!

dole.jpg (2208 bytes)